• HİZMETLERİMİZ

7 Gün 24 Saat Yol Yardım Desteği

Image 7 gün 24 saat hizmet ve kaliteden ödün vermeden siz değerli müşterilerimize bir telefon kadar yakınız.Yol yardımı için bize sabit hattımızdan yada Gsm numaramızdan ulaşarak bilgi edinebilir ve yol yardımı istiyebilirsiniz. Eğer aracınızın Aküsü hakkında bilginiz yok ise bize Watsapp numaramızdan ulaşarak fotoğraf atabilir ve aracınıza uygun aküyü tespit etmemize yardımcı olabilirsiniz.

Akü Bakım & Şarj

Image Akünüzde aracınızdan kaynaklı veya az kullanımın yol açtığı deşarj durumlarında akünüzü uygun görüldüğü süre kadar şarja bağlıyoruz. Akünün su eksiltme durumu aracınızda yüksek voltaj olduğunu gösterir. Bu tür durumlarda akünüzün şarj dinamosundan gelen voltaj değerini ölçerek siz müşterilerimizi doğru şekilde yönlendirmeye çalışıyoruz. Burada oluşan aksaklık nedeniyle eksilen su takviyesi yapılmaktadır.

Akü Tamir & Onarım

Image Akünüzde kutupbaşı gevşekliği veya oksitlenmesi neticesinde oluşabilecek kısa devre sonucunda akünüzde kutupbaşı erimesi meydana gelmektedir. Bu tür durumlarda Antalya Akücü olarak biz devreye girerek işimizin sadece Akü satmak değil, müşterilerimizin tam teşekkürlü hizmet almasını sağlamak olduğunu göstermekteyiz. Eriyen akü kutupbaşı veya fiziksel olarak Aküde oluşan hasarları en iyi şekilde düzelmek için siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten grur duymaktayız.